Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
1197
140343

DRÄKT, Yves Saint Laurent, Tidigt 1970-tal.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Svart ylle. Kavaj med dekor på slag samt fickor av tvinnat band. Enligt etikett storlek fransk 40. Bägge delar etikettmärkta: "YVES SAINT LAURENT variation MADE IN FRANCE". Omlottkjol, enligt etikett fransk 42. Midjevidd 75, längd 56 cm.

Obetydligt slitage.