1231
127003

Scarf, Hermès

Lähtöhinta
1 000 - 1 200 SEK
95 - 114 EUR
109 - 130 USD
Vasarahinta
1 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Scarf, Hermès

Siden. Signerad "J...?", märkt "HERMÈS - PARIS" samt med C. 1970-tal. 88 x 88 cm.

Muut tiedot

I originalförpackning