146
135029

DALAHÄST. 1930-40-tal.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Vasarahinta
1 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
DALAHÄST. 1930-40-tal.

Polykromt bemålad mot orangeröd fond. Längd 27, höjd 30 cm.

Slitage, kantskada.