145
134923

Thomas Heaphy

(England, 1813-1873)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
14 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Thomas Heaphy
(England, 1813-1873)

Dam med kakadua

Signerad T. Heaply och daterad 1869. Duk 58 x 45,5 cm.