160
133617

KERUBER, två stycken. Barock, 1600/1700-tal.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Vasarahinta
27 000 SEK

Skulpterat, bemålat och bronserat trä. Höjd 47 resp 50 cm.

Skador, ställvis maskstungna.