161
133619

KERUB. 1700-TAL.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Vasarahinta
15 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
KERUB. 1700-TAL.

Skulpterat och polykromt bemålat trä. Höjd 52 cm.

Skador, en vinge saknas.