161
133619

KERUB. 1700-TAL.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Vasarahinta
15 500 SEK
KERUB. 1700-TAL.

Skulpterat och polykromt bemålat trä. Höjd 52 cm.

Skador, en vinge saknas.