161
133619

KERUB. 1700-TAL.

6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Hammer price
15 500 SEK
Bidding requires special pre approval.
KERUB. 1700-TAL.

Skulpterat och polykromt bemålat trä. Höjd 52 cm.

Skador, en vinge saknas.