171
135857

Francis Newton Souza

(Intia, 1924-2002)
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
479 - 575 EUR
542 - 650 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Francis Newton Souza
(Intia, 1924-2002)

Utan titel (Standing nude)

Litografi, 1963, signerad 88/100. 37,5 x 26,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Täydennyslista

Berörs ej av konstnärsavgift