193
136275

SKED, silver, ostämplad, Bergen 1600-talets mitt.

Lähtöhinta
2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Vasarahinta
1 000 SEK

Platt skaft med graverad dekor av blommor.

Lagning, slitage.