Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
193
136275

SKED, silver, ostämplad, Bergen 1600-talets mitt.

Lähtöhinta
2 000 SEK
190 EUR
218 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Platt skaft med graverad dekor av blommor.

Lagning, slitage.