276
138147

Severin Nilson

(Ruotsi, 1846-1918)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
11 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Severin Nilson
(Ruotsi, 1846-1918)

Trädgårdsmotiv

Signerad Severin Nilson. Duk 66 x 41 cm.

Gammal duklagning.