276
138147

Severin Nilson

(Ruotsi, 1846-1918)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Vasarahinta
11 500 SEK
Severin Nilson
(Ruotsi, 1846-1918)

Trädgårdsmotiv

Signerad Severin Nilson. Duk 66 x 41 cm.

Gammal duklagning.