298
119115

MATBORD. Tillskrivet David Rosén. 1950/60-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Vasarahinta
3 500 SEK

Mahogny och mässing. Rektangulärt. Två skivor medföljer. Total längd 236 (146+45+45), bredd 79,5, höjd 73,5 cm.

Smärre stötskador och fläckar.