326
136505

SYBORD. Biedermeier, 1800-talets första hälft.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerat med alm. Rektangulär skiva med avfasade hörn. I sargen låda. L 68, b 56,5, h 77.

Fanérskador. Slitage, repor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.