333
135925

SPEGEL. Sverige, 1800-talets första hälft. Empire.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
383 - 479 EUR
433 - 542 USD
Vasarahinta
2 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgylld och bronserad. Dekor av ymnighetshorn och medusamaskaroner. Höjd 93, bredd 46 cm.

Senare glas.