436
135819

DALAHÄST, 1930-40-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
192 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
DALAHÄST, 1930-40-tal.

Polykromt bemålat snidat trä. Längd 28, höjd 28,5 cm.

Smärre slitage.