437
135823

HÄST MED RYTTARE. 1900-talets första hälft.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Snidat och polykromt bemålat trä. Höjd 22,5 cm.

Skador, svansen av och medföljer, tyglar saknas.