470
140045

OBELISKER, ett par. Empirestil, 1900-tal.

Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Vasarahinta
30 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerad med malakit. Dekor av förgylld brons. Höjd 52 cm.