470
140045

OBELISKER, ett par. Empirestil, 1900-tal.

30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 350 EUR
3 250 - 3 790 USD
Hammer price
30 000 SEK
Bidding requires special pre approval.

Fanerad med malakit. Dekor av förgylld brons. Höjd 52 cm.