495
139777

Carl Larsson

(Ruotsi, 1853-1919)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Vasarahinta
9 000 SEK
Carl Larsson
(Ruotsi, 1853-1919)

"Flicka på huk"

Etsning, 1911, signerad. 24,8 x 19,8 cm.

Ej examinerad ur ram. Missfärgad, mindre veck.

Kirjallisuus

Hjert & Hjert 83.