496
140323

SIDEBOARD, palisander, 1960-tal.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Tre + tre lådor flankerande dörrpar. Längd 185 cm, djup 46 cm.

Fanérskador.