503
140363

DOSOR, fyra stycken, silver. 1800-tal.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
2 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

N.P. Sunding, Sundsvall, A.G. Carlberg, Eksjö och E. Björkman, Eskilstuna. Ovalt spetsiga med olika blomsterdekor. Längd 8-11 cm.

Skador, lagningar.