504
140367

LJUSSTAKAR, ett par, silver. Pehr Blommert, Gävle 1826.

Lähtöhinta
3 000 - 5 000 SEK
266 - 444 EUR
281 - 468 USD
Vasarahinta
3 400 SEK

Empire. Delfinskaft på rund klockad fot. Höjd 11-11,5 cm.

Skador, lagningar.