536
137963

SKÅP. Empire, 1800-talets första hälft.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerat med mahogny. Hyllplan bakom dörr, flankerad av halvkolonner. Längd 107, bredd 47, höjd 165 cm.