536
137963

SKÅP. Empire, 1800-talets första hälft.

3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Hammer price
6 000 SEK
Bidding requires special pre approval.

Fanerat med mahogny. Hyllplan bakom dörr, flankerad av halvkolonner. Längd 107, bredd 47, höjd 165 cm.