552
72107

Peder Mork Mönsted

(Tanska, 1859-1941)
Lähtöhinta
10 000 SEK
883 EUR
921 USD
Vasarahinta
12 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Peder Mork Mönsted
(Tanska, 1859-1941)

Sommarlandskap med kor

Signerad P Mönsted och daterad Tulstrup 1934. Duk 26 x 35,5 cm.

Obetydliga skrapmärken längs ytterkanter mot ram. Tunn fernissa. Obetydlig ytsmuts.