Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
551
140791

Olof Arborelius

(Ruotsi, 1842-1915)
Lähtöhinta
18 000 SEK
1 740 EUR
2 000 USD
Vasarahinta
13 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Olof Arborelius
(Ruotsi, 1842-1915)

"Kor vid skogstjärn"

Signerad Olof Arborelius. Duk 72,5 x 117 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Generalkonsul Axel Th. Sandberg, Stockholm.

Näyttelyt

Nationalmuseum, Stockholm, "Olof Arborelius - Minnesutställning", 1943, kat nr 84.