584
141341

STOLAR, 4 st, Sverige 1930-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Vasarahinta
4 600 SEK

Stålrör, klädsel av svart galon.

Senare klädsel. Slitage.