585
141371

Agnes Cleve

(Ruotsi, 1876-1951)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 750 - 2 190 EUR
1 820 - 2 280 USD
Vasarahinta
18 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Agnes Cleve
(Ruotsi, 1876-1951)

"Torghandel i Tunis"

Signerad A. Cleve och daterad -31. Pannå 81 x 85,5 cm.