602
141549

SOPPSLEV, silver. P.Zethelius, Stockholm1800. Modell svensk rund.

Lähtöhinta
1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Vasarahinta
1 900 SEK

Monogram G.M. underadlig krona.

Lagning, bucklor.