650
142715

FÅTÖLJ, "Torparen", Gustaf Axel Berg, Stockholm 1940-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 4 000 SEK
174 - 349 EUR
182 - 365 USD
Vasarahinta
2 000 SEK

Laminerat böjträ av björk och flätad sadelgjord.

Skador, fläckar.