649
142691

SKRIVBORD. Ole Wanschers stil. Danmark 1960-tal.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Vasarahinta
Ei myyty

Ställvis skador, slitage.