649
142691

SKRIVBORD. Ole Wanschers stil. Danmark 1960-tal.

8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.

Ställvis skador, slitage.