650
142715

FÅTÖLJ, "Torparen", Gustaf Axel Berg, Stockholm 1940-tal.

2 000 - 4 000 SEK
177 - 353 EUR
184 - 368 USD
Hammer price
2 000 SEK

Laminerat böjträ av björk och flätad sadelgjord.

Skador, fläckar.