649
142691

SKRIVBORD. Ole Wanschers stil. Danmark 1960-tal.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Ställvis skador, slitage.