664
142981

ELDHUNDAR, ett par. Louis XVI-stil, 1800-talets slut.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Vasarahinta
3 000 SEK

Förgylld brons. Dekor av urnor och girlander. Längd 31 cm.