74
142829

Louis Legrand

(Ranska, 1863-1951)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Vasarahinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Louis Legrand
(Ranska, 1863-1951)

Deux danseuses à la barre

Etsning och akvatint på Japn papper, signerad 12/50. 36 x 54,5 cm

Ej examinerad ur ram. Gulnad, fläck i bildens övre vänstra hörn, smärre fläckar i marginalen.