Lilla Bukowskis S192

911 Esinettä
473. KANDELABRAR, ett par. 1800-tal.
Vasarahinta
18 000 SEK
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
424. BÄNK. Sengustaviansk, omkring år 1800.
Vasarahinta
Ei myyty
Lähtöhinta
28 000 - 30 000 SEK
516. STOLAR, 7 st, England, 1800-tal.
Vasarahinta
Ei myyty
Lähtöhinta
28 000 - 30 000 SEK
417. KARMSTOLAR, ett par. Sverige, 1700-talets andra hälft. Rokoko.
Vasarahinta
Ei myyty
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
423. FÅTÖLJER, ett par. Louis XV-stil, 1800-talets slut.
Vasarahinta
Ei myyty
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
283. Nils von Dardel, Woman.
283. Nils von Dardel, Woman.
Vasarahinta
Ei myyty
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
470. OBELISKER, ett par. Empirestil, 1900-tal.
Vasarahinta
30 000 SEK
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
675. A Norwegian cupboard dated 1845.
Vasarahinta
32 000 SEK
Lähtöhinta
30 000 SEK
170. Carl Larsson, "Tamburmajor Jonas August Jonasson. Studie till Korum".
Vasarahinta
Ei myyty
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
683. EVERT LUNDQUIST, olja på duk, sign o dat 1950.
Vasarahinta
Ei myyty
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK