492
193119

Italiensk skola 1700-tal

(Italia)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Italiensk skola 1700-tal
(Italia)

Italian school 18th century. Resting figures outside the village

Relined canvas 50 x 42,5 cm.

slitage och krackelerad