247
383100

MOVADO, herr, 14k guld, 1950-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Manuell, silverfärgad urtavla, liten sekundvisare, stavindex i guld med arabiska siffror 12,2,4,8,10, plexiglas, diameter 35 mm. Senare svart läderband.

Bruksslitage. Smärre anlöpning på urtavla. Ej funktionstestad.