248
383102

MOVADO, herr, 18k guld, 1980-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Manuell, mörk urtavla med stavindex i guld, boettnummer 30 0180 180, 34 x 29 mm. Svart läderarmband, märkt Omega.

Urtvala med skada. Ej funktionstestad. Slitage, armband med skada.