249
383103

ULYSSE NARDIN, herr, 18k guld, 1970-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Manuell, ljus urtavla med stavindex i guld, 34 mm. Svartläder armband, senare.

Namngravyr. Boett samt glas med repor. Ej funktionstestad.