250
383092

ETERNA, Sonic, Electronic, herr, 18k guld, 1970-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Elektronisk, sk tuning-fork, datum, guldfärgad urtavla, stavindex, plexiglas, diameter 37 mm. Brunt, präglat, läderband, lås med Longines logo.

Slitage. Glas och boett med repor. Ej funktionstestad.