FRANK WILLIAM WARWICK TOPHAM

Akvarell, signerad.

Den sönderslagna krukan. I. 50 x 37 cm.

Esineen kunto

Ej examinerad ur ram.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

+46 8-614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 5 000 SEK

    Loppuhinta

    4 000
    406 EUR
    499 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    2 7 tammi 18:204000SEK
    Pohjahinta 4 000 SEK saavutettu
    2 7 tammi 17:223500SEK
    2 7 tammi 17:203000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia