Henry John Yeend King

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1855-1924)
Henry John Yeend King

HENRY JOHN YEEND KING. Olja på pannå, sign.

"A woodland glade". 40,5 x 30,5.

Lähtöhinta
7 000 SEK