RICHARD JANTHUR

Bok, "Kalidasa"_Der indische Frühling – Sanskrit-Strophen des Ritusamhara. Gurlitt, Berlin 1921.

Innehåller 11 st litografier. 9 stycken signerade. 2 st osignerade. Bokens storlek: 29,5 x 24,5 cm.

Esineen kunto

Kuluneet reunat. Vaurioitunut pitkäsivu. Taitoksia. Paikoittain haalistunut.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CET

    4 päivää 4 tuntia

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Ei tarjouksia

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Aloitustarjous on 300 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)