CARL KYLBERG

"Tjörn". 42 x 49 cm.

Esineen kunto

Krackelyrer med färgbortfall i mitten högra delen, slitage längs kanterna med färgbortfall.

Alkuperä
Bokförläggare Karl Olsson, Stockholm. Därefter i arv till nuvarande ägare.
Kirjallisuus
Konst i Svenska hem, nr 10, upptagen under katnr 901, sid 515.
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lena Rydén

Tukholma

Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide

lena.ryden@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 60 000 SEK

    Loppuhinta

    62 002
    6 256 EUR
    7 838 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
    2A12 helmi 20:1162002SEK
    312 helmi 20:1160002SEK
    2A12 helmi 20:1057005SEK
    Pohjahinta 48 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia