OLLE HJORTZBERG

Akvarell, signerad o. Hzbg Ö. Ryd och daterad 1890.

Kyrkinteriör. Mått ca 41x28 cm

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T215
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Tarjottu

    1 200
    121 EUR
    151 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    315 helmi 18:231200SEK
    211 helmi 06:431100SEK
    1 9 helmi 18:57300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia