LENNART JIRLOW

Färglitografi, signerad och numrerad 221/400.

Gatuvy. Bildstorlek 45,5 x 60,5 cm.

Esineen kunto

Kellastunut. Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T8
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn
Arvioija

emma.svahn@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    2 200
    221 EUR
    278 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
    416 helmi 15:252200SEK
    2A 8 helmi 12:212000SEK
    3 8 helmi 12:212000SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia