Adolf von Becker

(Suomi, 1831-1909)
Adolf von Becker
(Suomi, 1831-1909)

ADOLF VON BECKER, väitetty, öljy kankaalle, ei signeerattu

Elsa ja Harry Niklanderin muotokuva. 44,5x37 cm.

Krakeloitunut.

Alkuperä - Provenienssi

Senaattori Leo Ehrnrooth

Lähtöhinta
600 EUR