VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

Fanerad. Front med två par skjutdörrar i glas. Underdel med par dörr. Längd 117 cm. Djup 40 cm. Höjd 173 cm.

Esineen kunto

Viiluvaurioita. Jälkiä. Kulumaa. Naarmuja. Avaimet puuttuvat.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg
    Arvioija

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä